DRESZCZÓWKA

DRESZCZÓWKA
Moi Drodzy,
w związku ze zbliżającą się Dreszczówką – Festiwalem Fanów Grozy i Horroru, Studio Grozy dotarło do moich tajnych akt. Informacji w nich zawartych nie potwierdzam, ale też im nie zaprzeczam 😉.
Przeczytajcie sami:
 
„Gość Dreszczówka – Festiwal Fanów Grozy i Horroru , z zawodu pedagog – resocjalizator. Z natury włóczykij, obdarzony darem przekuwania piękna ludzkiego charakteru i tajemnicy w słowo, rysunek oraz malarski szkic. Fan żużla i kościotrupów, słucha głównie ciężkiego brzmienia i czasami, Ukochanych osób.
Według magicznej kuli, odkrytej głęboko w podziemnej komnacie ostrowskiego guślarza Andrzeja Jędrzeja Kosmatki, czeka ją ciekawa przyszłość i osobliwy koniec (a może odwrotnie?) Otóż około roku 2023 AD, stanie się Pierwszą Damą polskiej literatury grozy, a zaraz potem zaginie w niejasnych okolicznościach i na zawsze pozostanie owiana tajemnicą, współdzieloną jedynie z innymi Musiałowiczami etc.
Po swoim zniknięciu tylko raz do roku będzie się pojawiać w jednym z ulubionych zamków na premierze nowej książki. Aby jednak pozostać w tym nawiedzaniu nieuchwytną i w zgodzie ze swoją buntowniczą naturą, oraz legendą, będą to za każdym razem inne ruiny, a jej czytelnicy będą się musieli domyśleć, w którym.
Ostatnio odkryła, że jest zagubionym ogniwem w linii genealogicznej samego hrabiego Draculi. A może to była Elżbieta Batory? (Zajrzę do notatek)
(Nie, nic tam nie ma. Szlag.)
W każdym razie zdarzają się gorsze odkrycia.
Nigdy nie płaci za wizytę u stomatologa.
Wokół Ani cały czas unosi się klimat niesamowitego „czegoś eterycznego”. Tim Burton nakręci w przyszłości jej biografię, otrzyma za film Oscara i zniknie takoż samo (chyba nie pomyliłem kolejności?!)”.
 
 
Jeśli macie ochotę mnie spotkać, pojawię się w Turku 8 października, a swoją obecność zaznaczę przede wszystkim podczas niżej wymienionych punktów programu:
 
17:00-18:00 Panel „Nieszczęśliwy los bohatera w grozie (z udziałem Szymona Majcherowicza, Pawła Matei, Wojciecha Guni, Anny Musiałowicz, Jakuba Bielawskiego, prowadzący Jarosław Klonowski)
 
20:15-21:45 „Płacz”, Słuchowisko z obrazem wg opowiadania Anny Musiałowicz, adaptacja Jarosław Klonowski, Reżyseria Jacek Sulkowski
 
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *