Plebiscyt

Plebiscyt

Plebiscyt

Początek roku pełen jest różnego rodzaju podsumowań – w tym oczywiście czytelniczych –i plebiscytów. Obserwując czy to opinie niektórych kolegów po piórze, czy dyskusje na forach tematycznych, zastanawiam się, czy w dobrym tonie jest przyznanie się, że naprawdę nie wiedziałam, że moja książka została do jednego z nich zgłoszona i że doceniam plebiscyty, bo dają głos CZYTELNIKOM (choćby byli jedynie „krewnymi i znajomymi królika”, jak to się często niestety sugeruje, choć wiem, że moje książki na szczęście czytają również osoby, o których istnieniu nie mam pojęcia. Uwierzycie? 😉) Bardzo się cieszę, że jesteście, moi znajomi i nieznajomi Czytelnicy, bo dzięki Wam mam dalszą motywację, by tworzyć.

Jestem przekonana, że są wśród Was tacy, którzy lubią ten typ ZABAWY (tak, plebiscyty to forma nie tylko wyrażenia uznania, ale także zabawy) i uważają, że warto oddać swój głos na „Kuklany las”. Ponadto Brakujaca-Litera.pl  pozwala na kliknięcie w więcej niż jeden tytuł, zatem jeśli macie wątpliwości, jaka książka w zeszłym roku najbardziej Wam się podobała, możecie zagłosować nawet na trzy.

 

Do rzeczy: „Kuklany las” został zgłoszony (dziękuję Ci, Zgłaszający/a , kimkolwiek jesteś, za docenienie mojej książki) w niezależnym plebiscycie brakujaca-litera.pl na Polską Książkę Roku 2021. Obecnie trwa II etap – głosowanie. Aby to zrobić, należy zajrzeć tutaj
I trzymać się zasad organizatora:
• głos oddaje się przez kliknięcie “lajka” po wcześniejszym najechaniu myszką na wybraną książkę;
• można oddać głos na jedną lub więcej książek;
• głosowanie jest dostępne z krajowych adresów IP z komputerów stacjonarnych, laptopów oraz tabletów, jest niedostępne z telefonów;
• głosujący z zagranicy są dopuszczani do głosowania po wcześniejszym zgłoszeniu swojego adresu IP na wyświetlanym im formularzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *