Spotkanie w Mediatece – fotorelacja

Spotkanie w Mediatece – fotorelacja

SPOTKANIE W MEDIATECE – FOTORELACJA

Każde spotkanie z czytelnikami wywołuje u mnie ogrom emocji – od ekscytacji i radości, po stres i obawę, czy to, co mam do powiedzenia, będzie na tyle interesujące, by zachęcić do czytania moich książek. Na żywo nie mam możliwości redakcji i korekty tego, co powiem, i nigdy i nigdzie bardziej nie oddaję pod ocenę nie tylko mojej twórczości, ale i samej siebie. Jednak warto się spotykać i rozmawiać, gdyż to sprawia, że nie tylko ja daję się poznać, ale poznaję też tych, do których docierają moje książki. Z każdego wieczoru autorskiego wychodzę pełna energii i chęci do dalszego działania.

Nie inaczej było i tym razem, choć świadomość, że w środowy wieczór wśród publiczności zobaczę nie tylko ludzi, których znam jedynie z komentarzy na FB czy IG, ale także tych których mijam na co dzień na ulicach mojego miasta, sprawiła, że do tego spotkania podchodziłam inaczej niż dotychczas. Cieszę się, że zapełniliście wszystkie krzesła w ostrowskiej Mediatece, a następnie przez niemal dwie godziny bez przerwy mogłam czuć Wasze zainteresowanie tym, co mam do powiedzenia – podczas „oficjalnej” części spotkania i potem w kuluarach. Przemiło było słuchać Waszych słów – to chwile, które najbardziej cenię.

Jeszcze raz dziękuję organizatorom za zaproszenie, Bognie Skrzypczak-Walkowiak – za takie prowadzenie spotkania, że nie mogę doczekać się, aż znów zasiądę w obrotowym fotelu (kto był, widział, jak bardzo mi było wygodnie ;)), i Wam, moi drodzy Czytelnicy. Bez Was tworzenie nie miałoby sensu.

Zgodnie z obietnicą wstawiam kilka zdjęć spotkania, za które dziękuję: Mediateka Ostrów Wielkopolski, Rafał Krówka Photography, Maciej Pająk, Jakub Robotnikowski, Mateusz Musiałowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *