WITAJ 2024 ROKU !

WITAJ 2024 ROKU !

Witaj 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ roku!
Zaczynamy?

Człowiek jest przedziwnym stworzeniem. Nawet jeśli podetnie mu się skrzydła, potrafi je zregenerować. Odrosną – może bez piór, może mniej delikatne, mniej miękkie, ale za to mocniejsze, niedające się łatwo zniszczyć. Dokąd pozwolą się wzbić?

2023 rok był pierwszym od wielu lat, który zakończyłam z poczuciem, że nie był zły. Zaryzykuję nawet stwierdzenie: był dobry. Nawet jeśli nie wszystko, co zaplanowałam, udało mi się, nawet jeśli podjęłam nie najlepsze decyzje, nawet jeśli konsekwencje pewnych działań zaskoczyły mnie, coś się zmieniło. We mnie.

Życzę Wam, byście byli dla siebie dobrzy. Rozwijajcie skrzydła, niech błyszczą w słońcu, niech szeleszczą nocą, niech unoszą Was tam, gdzie dostrzegacie szczęście. Niech 2024 rok będzie dla Was najlepszym ze wszystkich dotąd przeżytych. 💕🥂

P.S. A wiecie, jak nasi przodkowie zapewniali sobie pomyślność na kolejny rok? Należało wstać bardzo wcześnie, do miednicy nalać zimnej wody, wrzucić tam srebrną monetę i się obmyć. Było to gwarancją urody i dostatku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *